Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Fiber Optik Eğitim - Fiber tipleri

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Fiber Optik Eğitim - Fiber tipleri
hakkında en son şirket haberleri Fiber Optik Eğitim - Fiber tipleri
Fiber Optik Eğitim

Bu pasaj, çevrimiçi pazarda en çok satılan fiber optik ürünleri ve fiber optik iletişim sistemlerine ilişkin temel bilgileri hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak bir fiber optik eğitim makalesidir.

Bu fiber optik eğitim pasajı, yeni başlayanlar, çevrimiçi satıcılar ve net fiber optik ürünler satın alan son kullanıcılar için uygundur. Mühendis iseniz veya fiber optik ürünlere ve sistemlere aşina iseniz, atlayabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak en çok satılan fober optik ürünler, çeşitli fiber optik kablo tertibatları ve ilgili bileşenler olabilir. Bu fiber optik patch kabloları, fiber optik jumper, fiber optik pigtailler, fiber optik backs ve fiber optik ayırıcılar içerir.

Genellikle tüm fiber optik ürünler, tek modlu fiber tip ve çok modlu fiber tipiyle sınıflandırılır, bu yüzden kablo tertibatıdır. Tek mod için, tipik 9/125 fiber kullanıyor ve multimode için, tipik tipler 50/125 fiber veya 62.5 / 125 fiberdir.

Tek modlu ve çok modlu fiber optik tipleridir; Optik fiber, fiber optik kablonun kalbidır, böylece kablolar buna göre tek modlu fiber optik kablo veya çok modlu fiber optik kablo olarak adlandırılır.

Tek modlu fiber bazen SMF için kısa devre, SMF kullanan kablo tertibatları sarı renkli PVC ceket, çok modlu fiber bazen MMF için kısa devre, MMF kullanan kablo ürünleri turuncu renkli PVC ceketdir, bu daha kolay tanımlanmasına yardımcı olur. Kablo çapı genellikle 2 mm veya 3 mm dış çaplıdır; bazen 0.9mm çaplı kablo da kullanılır (özellikle pigtaillerde).

Simplex fiber optik kablo, çift fiber optik kablo ve çok fiber kablo tertibatları, fiber optik kablo yapısına göre sınıflandırılmıştır. Ortadaki fiber optik kabloyu keserseniz, iki adet fiber optik pigtail elde edersiniz; Fiber optik pigtail terimi bu kadar basittir. Genel olarak, çok modlu fiber kablolar, aynı yapıya dayanan tek modlu tiplerden daha pahalıdır.

Yükselen fiber kablo ve plenum fiber kablolar olduğunu fark edebilirsiniz, bunlar Avrupa ülkelerinde ürünler satıyorsanız veya kullanıyorsanız, ABD'de yangına dayanıklı standartlara uygundur, Rohs uyumlu fiber optik ürünlere ihtiyacınız olacaktır.

RoHS, son kullanıcının ve çevrenin sağlığını korumak için standarttır.

Tüm fiber kablo tertibatlarından, ekleme ve geri dönüş kaybı iki önemli parametredir.

Pub Zaman : 2018-10-18 13:44:23 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Yvone Si

Tel: 86-13480892975

Faks: 86-755-23036652

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)