Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Fiber Optik Ağ Nedir?

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Fiber Optik Ağ Nedir?
hakkında en son şirket haberleri Fiber Optik Ağ Nedir?
Fiber optik ağ, çalışabilmesi için fiziksel seviyenin ve mantıksal seviyenin birleşimidir;

Bu, diğer türün ağlarına oldukça benziyor. Fiber optik ağların fiziksel seviyesi, optik fiber ve bileşenleri içerir; Fiber optik ağın mantıksal seviyesi protokolleri ve hizmetleri içerir.

Burada protokol, kaynak ile hedef arasında iletişim kurmak için gerekli olan bir dizi kuraldır. Hizmetler, kaynaktan haber kaynağına ulaşmak için gereken işlem kümeleri anlamına gelir.

ATM (asenkron aktarım modu) yaygın olarak kullanılan başka bir sistemdir. ATM belirli bir fiziksel ortama bağlı değildir. İletim, veri formatının dönüştürülmesine gerek kalmadan halihazırda var olan ağ üzerinden gerçekleştirilebilir.

ATM'nin herhangi bir bilgi türünü yüksek hızda iletme yeteneği, günümüzde popüler olan fiber optik ağını yaygınlaştırmaktadır.

Düzgün çalışması için fiber optik ağların yönetilmesi gerekir.

Genellikle yönetim fonksiyonu, ağa entegre özel bileşenler kullanılarak gerçekleştirilir. Fiber optik ağın ana yönetim fonksiyonları konfigürasyon, hata yönetimi ve güvenliği içerir.

Pub Zaman : 2018-10-18 11:58:55 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Yvone Si

Tel: 86-13480892975

Faks: 86-755-23036652

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)