Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Bileşenler

2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D

2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D
2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D 2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D 2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D 2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D 2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D

Büyük resim :  2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: ESC 250D Hızlı Hızlı Bağlantı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10SETS
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: SC UPC APC Hızlı montaj Fiber Hızlı Bağlayıcı için plastik bir torbaya her olgu konektörü
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 5000 adet

2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D

Açıklama
tip: ESC 250D Hızlı Hızlı Bağlantı Ekleme kaybı: 0,3'ten az (maks 0,4)
Boya Kaplama Rengi: mavi veya yeşil Geri dönüş kaybı: ≥40dB
Bırakma kablosu: DAMLA 3.0MM DÜZ 2 * 3 KABLO Gerilme direnci: > 50N
kip: Tekli Mod veya Çok Modlu Kablo tipi: 2.0mm 3.0mm Kablo, 3X2mm Damla Kablosu
paket: Bireysel Kutu veya Müşterinin İsteğine Göre Ekleme kaybı: % 100 <0.3dB
Vurgulamak:

fiber cable connectors

,

fiber fast connector

SC APC UPC Mekanik Fiber Konektör ESC250D Fiber Optik Hızlı Konektör Gpon Epon Ücretsiz Örnek

 

Ürün Açıklaması

 

Hızlı konektör, ihtiyacı tamamen ortadan kaldıran fabrikada önceden cilalanmış sahada kurulabilir konektörlerdir

 

sahada el cilalama için.

 

Saha Montaj Konektörü serisi, bina ve zeminlerde optik kablolama için halihazırda popüler bir çözümdür

 

LAN ve CCTV uygulamaları için ve FTTH'nin genişletilmesiyle,

 

halihazırda yerleşikler, belediyeler, kamu hizmetleri ve alternatif taşıyıcılar tarafından tercih edilen bağlayıcı olduğunu kanıtlıyor.

 

Saha Montajlı Optik Konektör serimiz artık SC, LC veya FC varyantlarında mevcuttur ve 250um ila 900um,

 

ve 2.0 mm, 3.0 mm çaplı tek mod ve Çok modlu fiber türleri, Çok modlu 62.5 / 125um ve Çok modlu dahil

 

50 / 125um.Tek modlu versiyonlar, SPC veya APC yüksüklü olarak mevcuttur.

 

Hassas elyaf hizalaması sağlayan kanıtlanmış mekanik ekleme teknolojisi,

 

fabrikada önceden bölünmüş bir elyaf saplaması ve tescilli indeks eşleştirme jeli, anında bir

 

tek modlu veya çok modlu optik fibere düşük kayıplı sonlandırma.

 

Hızlı konektörler 250um ve 900um optik fiber ile 900um, 2mm, 3mm ve drop kablo kordonları ile uyumludur.

 

Tüm birincil fiber türleri desteklenir.

 

Her bir konektör, kurulum sırasında ve kurulum sırasında tanımlamaya yardımcı olmak için endüstri standardı gereksinimlere göre renklidir.

 

Cihaza dahil olmak bir yeniliktir.

 

Fiziksel temas sağlandıktan sonra bir "geçti / kaldı" sinyali sağlamak için ortak bir VFI'nın kullanılmasını sağlayan yarı saydam kama.

 

 

Öğe Parametre
Kablo Kapsamı

3.0 x 2.0 mm ve 1.6 * 2.0 mm

Yay tipi Damla Kablo

Boyut: 51 * 9 * 7,55 mm
Elyaf Çapı 125μm (652 ve 657)
Kaplama Çapı 250 μm
Mod SM
Operasyon zamanı yaklaşık 15s (fiber ön ayarı hariç)
Ekleme Kaybı ≤ 0.3dB (1310nm ve 1550nm)
Geri dönüş kaybı UPC için ≤ -50dB, APC için ≤ 55dB
Başarı oranı >% 98
Yeniden Kullanılabilir Zamanlar > 10 kez
Çıplak Lifin Mukavemetini Sıkın > 5 N
Gerilme direnci > 50 N
Sıcaklık -40 ile +85 C
Çevrimiçi Çekme Dayanımı Testi (20 N) IL ≤ 0.3dB
Mekanik Dayanıklılık (500 kez) IL ≤ 0.3dB

Düşme Testi (4m beton zemin, her yönde bir kez,

toplam üç kez)

IL ≤ 0

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FTTH için tasarlanmış Fiber Optik Hızlı Konektör, montajda kullanılan yeni nesil bir fiber konektördür.
 
Optik ve mekanik özellikleri olan açık akışlı ve prekast tip ürünler sağlayabilir.
 
standart fiber optik konektörü karşılar.


Kurulum için yüksek kalite ve yüksek verimlilik için tasarlanmıştır.


Sıkma pozisyonunun yapısı benzersiz bir tasarımdır ve hiçbirini yapıştırmaya, parlatmaya gerek yoktur.
 
sarf malzemeleri.

 
 
Verim


(1).Ekleme kaybı: ≤0.35dB, Geri dönüş kaybı: ≥60dB.


(2).Mechaincal Dayanıklılık: 1000matings


(3).Depolama sıcaklığı: -40ºC ila + 85ºC


(4).Çalışma sıcaklığı: - 40 ~ + 85ºC


(5).Çekme Dayanımı:> 30N


(6).Tekrarlanan kullanım sayısı: 5 kez yukarıda


(7).IEC 61754-4'e göre SC konektörü.


(8).Kablo dış çapı 0.9 mm, 2.0 mm ve 3.0 mm, 2 * 3.0 mm için uygundur.


FTTH düşme kablosu için FC tipi, LC tipi, SC tipi ve ST tipi hızlı konektörler sağlıyoruz.

 

2.0mm Kablo Fiber Optik Bileşenler SC APC UPC Mekanik Fiber Konnektörler ESC250D 0
 

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Hicorpwell

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)