Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot

Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot
Fiber Laser PIN Diode With Receptacle FTTH Receiver​
Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot

Büyük resim :  Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: ISO9001;2015
Model numarası: FTTH alıcısı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: ESD kutusu
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 500 adet

Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot

Açıklama
Type: FTTH receiver High Responsivity: ≥0.85A/W 1310nm ≥o.90nm 1550nm
Forward current: 30V Laser Type: Fiber Laser
Payment: TT/PayPal Max. Reverse Voltage: 15(PD)
Uzunluk seçenekleri: 0.1~1m seçeneği Fiber: SM 9/125
Power: 2mw Package: ESD box
Vurgulamak:

FTTH Fiber Lazer PIN Diyot

,

30V Fiber Lazer PIN Diyot

,

SM 9/125 Fiber PIN Diyot

Yuvalı PIN diyotu FTTH alıcısı FTTH alıcısı ve yuvalı PIN diyotu

 

1. Özellikler:

 

Yüksek Duyarlılık: ≥0.85A/W 1310nm ≥o.90nm 1550nm

2GHz Frekans Tepkisi

Düşük Karanlık Akım, Düşük Geri Dönüş Kaybı

Yüksek hassasiyet

Koaksiyel Paket, Lazer kaynak

Hızlı Darbe Tepkisi

Yüksek Güvenilirlik ve Uzun Çalışma Ömrü

 

2.Uygulamalar:

 

Analog Optik Alıcı

Test Ekipmanları

FTTH Ağı

CATV İleri/Dönüş Yolu

EDFA Monitörleri

Optik iletim sistemi

 

3.Mutlak Maksimum Derecelendirmeler Tc=25°C:

 

Parametre Sembol Derecelendirmeler Birim
doygunluk gücü not 10.0 mW
İleri akım Eğer 10.0 mA
ters gerilim vr 30 V
Çalışma sıcaklığı Tepe -40~+85 °C
Depolama sıcaklığı tstg -40~+125 °C
 

 

4.Optik ve Elektriksel Özellikler Tc=25°C:

 

Parametre Sembol Min. Tip Maks. Birim Test koşulu
Çalışma Dalga Boyu λ 1100 1310 1650 nm  
Sorumluluk r 0.85 0.9   S/B Vr=5V,λ=1310nm
0.9 0.95   S/B Vr=5V,λ=1550nm
Karanlık Akım İD   0,5 1.0 nA Vr=5V
kapasitans C   0,3 1.0 pF Vr=5V
Yükselme zamanı/Düşme zamanı Tr/Tf     0,3 ns Vr=5V,10~90%
Bant genişliği bw 2.5     GHz Vr=5V
 

 

5.PD Pin ataması :

                                                                             Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot 0

                                                                            

                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Priz FTTH Alıcılı Fiber Lazer PIN Diyot 1

 

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)