Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları

SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları
SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları

Büyük resim :  SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: SMA-K Kalibratörü
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: çoklu torbada ve karton
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 500 adet

SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları

Açıklama
ad: SMA-K Kalibratörü Konektörler: SMA Konnektörleri
tip: SMA - SMA anahtar kelimeler1: Sma-k kalibratör gereksinimleri
Keywords2: sma-k kalibratör veri sayfası Anahtar kelimeler3: sma-k kalibratör kılavuzu
Vurgulamak:

Kadın açık Sma-K Kalibratörü

SMA 905 Konnektör 2.2mm İki Fiber Optik Patch Kablolar SMA-K Kalibratörü

 

 

Açıklama:

 

Ürün adı:SMA-K Kalibratörü

 

modeli SMA-K Kalibratörü
Frekans aralığı DC-6GHz
kukla yük <-32dB(Dönüş Kaybı)
Malzeme Altın kaplama pirinç
Bağlantı Arayüzü SMA
Tork değeri 0,9 N/m

 

Buradaki fikir, VNA Maury kitiyle kalibre edildikten sonra cal standartlarını ölçerek ucuz SMA cal kiti için düzeltme verileri oluşturmak ve böylece kesinliğinin en azından bir kısmını ucuz kite aktarmaktır. Çoğu cal kitinde olduğu gibi, açık ve kısanın bir ofset uzunluğu olduğundan ve bu durumda muhtemelen PTFE dielektrik nedeniyle kayda değer kayıplar olduğundan düzeltme verilerinin kullanılması kesinlikle gereklidir. Ayrıca, açık, saçaklama kapasitesi nedeniyle her zaman kayda değer şekilde ideal değildir.

Ölçümlerle başlayalım. İlk olarak, VNA, bağlantı noktası 1'de bir erkek 3,5 mm konektöre ve bağlantı noktası 2'de bir dişi 3,5 mm konektöre sahip olacak şekilde adaptörlerle yapılandırıldı. Daha sonra Maury cal kitimi kullanarak her port için tam bir tek portlu kalibrasyon yapıldı. Kalibrasyonun bazı akıl sağlığı kontrollerinden sonra, altı SMA cal standardının S11'i 300 kHz'den 4 GHz'e ölçüldü. Sonuçlar, her biri 1001 veri noktasına sahip Touchstone (.s1p) dosyaları olarak saklandı. Doğrudan analizörden alınan sonuçların grafikleri aşağıdadır:

kadın açık
Kadın kısa
kadın maç
erkek açık
erkek kısa
erkek maç
Açık ve kısa standartlar biraz kayıptır, ancak bu, yaygın hata düzeltme modelleri tarafından kolayca ele alınır. Maç standartları daha büyük bir problem;kesinlikle kalitesiz değiller ve genel amaçlı bir sonlandırma olarak kesinlikle yeterliler, ancak bir kalibrasyon standardından beklenecek olandan çok uzaklar. Açık ve kısa genellikle düzeltmeden sonra çok kesin olduğundan, eşleşmeler genellikle katsayılar yöntemiyle düzeltmeden sonra bile bir cal kitinin doğruluğunun sınırını belirleyecektir, ancak bir eşleşmeyi yeterince düzeltecek genel bir parametrik model yoktur. 1 GHz ile 2 GHz arasında dişi eşleşmenin geri dönüş kaybının yaklaşık 20 dB kötüleştiğini ve sadece -35 dB'nin altında kaldığını, erkek eşleşmenin çok daha iyi olduğunu ve -45 dB'nin oldukça altında kaldığını ve neredeyse 4'e kadar kaldığını belirtmek ilginçtir. GHz. Bu, kadın standartlarının çok daha yüksek bir sıklıkta derecelendirilmesine rağmen!

Bir cal kitinin diğer bir kalite özelliği, açık ve kısa aşırı frekansın göreli faz yanıtıdır. VNA tarafından uygulanan hata düzeltme algoritması en kararlıdır (yani kalibrasyon sırasında belirlenen hata terimleri, cal standartlarının ölçülen yansıma faktörlerindeki değişikliklere en az duyarlıdır), eğer açık, kısa ve eşleşme, ilgilenilen banttaki her frekansta Smith çizelgesinde mümkün olduğunca uzağa yerleştirilmiştir. Smith grafiğinde açık, kısa ve eşleşme, eşleşme merkezde olacak şekilde her frekansta düz bir çizgide yer alıyorsa durum böyledir.
 
Aşırı durumda, eğer açık ve kısa frekans arttıkça Smith grafiğinin dış kenarı çevresinde çok farklı oranlarda dönerlerse, sonunda buluşacaklar. Bu frekansta, birbirlerine benziyorlar (belki de kayıptaki küçük farklılıklar dışında) ve kalibrasyon başarısız oluyor. Bu nedenle açık ve kısa faz tepkisi ideal olarak 180° ayrı olmalıdır. Aşağıdaki iki grafikte, dişi kit için olduğu kadar erkek kit için de açık ve kısa (kırmızı iz) faz yanıtındaki fark frekans üzerinden grafiğe geçirilmiştir. Dişi kit için, faz farkı 17°'nin altında ve erkek kit için 6°'nin altında 4 GHz'e kadar büyüklükte kalır. Bu aslında çok iyi bir sonuç.
SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları 0SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları 1         SMA-K Kalibratör Özellikleri SMA Fiber Optik Patch Kabloları 2
 

 
 

 

 
 

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler