Ana sayfa ÜrünlerCam Elyaf Optik Kablo

3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo

3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo
3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo 3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo 3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo 3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo 3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo

Büyük resim :  3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: Bırak kablo Fiber Optik Yama Kablosu
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10sets
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Şeffaf çantada veya özelleştirilmiş
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 5000 adet

3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo

Açıklama
Kablo tipi: FTTH Drop Kablo Fiber Optik Patch Kablolar Patch Cord Konektörler: LC SC ST FC Konnektörler
ad: Bırakma kablosu uzunluk: 1m, 2m, 3m, 5m.
Renkler: Siyah beyaz Malzeme: LSZH, PVC
Çekirdek Sayısı: 1 Çekirdek, 2 Çekirdek, 4 Çekirdek Elyaf Türü: G652D, G657A1, G657A2, OS2
Vurgulamak:

3x 150mm XLPE İzoleli Kablo

,

Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo

,

Alçak Gerilim LSZH güç kablosu

3x 150mm XLPE İzoleli Kablo Orta Düşük Voltaj Düşük Duman Sıfır Halojen Ceketli Kablo

 

Kablo Parametreleri

 

0.6/1kv Alçak Gerilim

Güç Kablosu Voltaj derecesi

No. x İletken Nominal Kesiti No. x mm2  
tek çekirdek iki çekirdek üç çekirdek dört çekirdek beş çekirdek
1x2,5 mm2 2x2,5 mm2 3x2,5 mm2 4x2,5 mm2 5x4 mm2
1x4 mm2 2x4 mm2 3x4 mm2 4x4 mm2 5x6 mm2
1x6 mm2 2x6 mm2 3x6mm2 4x6 mm2 5x10 mm2
1x 10 mm2 2x 10 mm2 3x 10 mm2 4x10 mm2 5x16 mm2
1x16 mm2 2x16 mm2 3x 16 mm2 4x16 mm2 5x25 mm2
1x25 mm2 2x25 mm2 3x 25 mm2 4x25 mm2 5x35 mm2
1x35 mm2 2x35 mm2 3x 35 mm2 4x35 mm2 5x50 mm2
1x50 mm2 2x50 mm2 3x 50 mm2 4x50 mm2 5x70 mm2
1x70 mm2 2x70 mm2 3x 70 mm2 4x70 mm2 5x95 mm2
1x95 mm2 2x95 mm2 3x 95 mm2 4x95 mm2 5x120 mm2
1x120 mm2 2x120 mm2 3x 120 mm2 4x120 mm2 5x150 mm2
1x150 mm2 2x150 mm2 3x 150 mm2 4x150 mm2 5x185 mm2
1x185 mm2 2x185 mm2 3x 185 mm2 4x185 mm2 5x240 mm2
1x240 mm2   3x240 mm2 4x240 mm2

5x300 mm2

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)