Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Bileşenler

FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri

FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri
FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri

Büyük resim :  FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: FTTH 2.0X 3.0mm Bırak kablo için ELC925T LC / APC Optik Fiber Hızlı Hızlı Bağlantı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10sets
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: SC UPC APC Hızlı montaj Fiber Hızlı Konektör için plastik bir torbaya her olgu konektörü
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 5000 adet

FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri

Açıklama
tip: LC APC Optik Fiber Hızlı Hızlı Bağlantı Ekleme kaybı: 0,3'ten az (maks 0,4)
Boya Kaplama Rengi: Mavi Geri dönüş kaybı: ≥40dB
Bırakma kablosu: 2.0X 3.0mm Damla kablosu Gerilme direnci: > 50N
kip: Tekli Mod veya Çok Modlu Kablo tipi: 2.0mm 3.0mm Kablo, 3X2mm Damla Kablosu
paket: Bireysel Kutu veya Müşterinin İsteğine Göre Ekleme kaybı: % 100 <0.3dB

FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybının Özellik Modülü Kablo Geri Döngü Fişleri Yok

Hicorpwell Loopback Modülleri, test ve mühendislik amaçları için tasarlanmıştır.
Test mühendislerine optica'nın iletim kapasitesini ve alıcı hassasiyetini test etmenin etkili bir yolunu sağlamak için tasarlanmıştır.

Ürün ayrıntısı

anahtar kelimeler Geri Döngü Modülü
Başvuru FTTH/Alan Ağı/Test Ekipmanı
Elyaf Türü 9/125um SM Fiber veya MM Fiber 50/125 ;62.5/125
Tip Geri Döngü Modülü, Singlemode-SC
Minimum Satın Alma 10 tane
Başvuru Burn-in testi ve mühendislik uygulamaları
Bağlantı Noktası Türü Giriş ve çıkış bağlantı noktalarına takılır
Arayüz APC veya UPC

Hicorpwell Fiber Optik Geri Döngü Modülleri, test mühendislerine optik ağ ekipmanının iletim kapasitesini ve alıcı hassasiyetini test etmenin etkili bir yolunu sağlamak için tasarlanmıştır.

  • Ağ ileten ve alan cihazları test eder

  • Ayrıca yanma testi ve mühendislik uygulamaları için kullanın

  • Giriş ve çıkış bağlantı noktalarına takılır

  • Kullanımı kolay

Özellik

 

* Düşük ekleme kaybı, Yüksek geri dönüş kaybı;
* Kullanıcı dostu, Kompakt boyut;
* PVC veya LSZH Ceket;
* PC/UPC/APC cilası;
* İyi değiştirilebilirlik ve tekrarlanabilirlik;
* Telcordia GR-326-CORE Spesifikasyonuna uyun;
* Performans ve bütünlüğü garanti eden %100 işlevsel olarak test edilmiştir;
Konektör Tipi
LC/SC
Fiber Modu
Tekli mod/Çoklu mod
Ekleme Kaybı
SM ≤0.2dB MM ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı
SM ≥50dB MM ≥35dB
tekrarlanabilirlik
≤0.1
lif uzunluğu
1m/2m/3m veya Özelleştirilmiş
Uzunluk ve Tolerans
±10cm

 

 

Başvuru

 

*Çeşitli Test Cihazları;
*Optik Fiber Haberleşme Sistemi;
*Telekomünikasyon Ağı;
*Kablolu Televizyon Ağı;
*LAN'lar, WAN'lar;
*Sistem Hata Ayıklama.
 
FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri 0FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri 1FTTH Tek modlu LC Pcie Kaybında Özellik Modülü Yok Kablo Geri Döngü Fişleri 2
 

 
 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)