Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

LC UPC G652 G657 Fiber Optik Pigtail, OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optik Yama Kablosu

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

LC UPC G652 G657 Fiber Optik Pigtail, OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optik Yama Kablosu

LC UPC G652 G657 Fiber Optik Pigtail, OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optik Yama Kablosu
LC UPC G652 G657 Fiber Optical Pigtail , OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optic Patch Cord
LC UPC G652 G657 Fiber Optik Pigtail, OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optik Yama Kablosu LC UPC G652 G657 Fiber Optik Pigtail, OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optik Yama Kablosu LC UPC G652 G657 Fiber Optik Pigtail, OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optik Yama Kablosu

Büyük resim :  LC UPC G652 G657 Fiber Optik Pigtail, OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optik Yama Kablosu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: OM2 LC / UPC Patch Kablo Fiber Optik Pigtail
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10SETS
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 5.0 mm OD kablosu için maksimum 100m / makara başına
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 5000 adet

LC UPC G652 G657 Fiber Optik Pigtail, OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optik Yama Kablosu

Açıklama
Biçim faktörleri: Çift Taraflı / Tek Taraflı Konektörler: Özelleştirilmiş veya LC Konnektörleri
Boya Kaplama Rengi: Portakal Kablo Çapları: 0.9mm / 2.0mm / 3.0mm
uzunluk: Makara Başına. 100m -1000m Uygulama: Dış Mekan İletişimi
Elyaf Türü: Tek mod / Çok modlu Uç Yüz Tipi: PC / UPC / APC
Ceket Malzemesi: LSZH / PVC Bağlayıcı Tipi: SC / LC / FC / ST / MPO / MTRJ / E2000
Vurgulamak:

Fiber optik pigtail

,

fiber pigtailler yama kabloları

G652 / G657 / OM1 / OM2 / OM3 LC / UPC Yama Kablosu Fiber Optik Pigtail

 

Konektörlü kablo grupları, her iki uçtaki konektörlerle sonlandırılmış kablo tipi fiber optik kablolardır.

 

Kablo fiber ve konektör tipi ve bağlantı kablolarının uzunluğu aşağıda gösterildiği gibi müşteri tarafından serbestçe belirtilebilir.

 

Pigtailler, fiber optik kabloları kablonun fiberlerini birleştirerek ve bir konektörle birlikte verilen diğer ucu bir bağlantı paneline veya doğrudan ekipmana bağlayarak sonlandırmak için kullanılır.

 

 

Özellikleri:

 

Düşük ekleme kaybı

Kolay kurulum

Tak-çek, anahtar yönelimli kuplaj mekanizması

Tek Yönlü ve Çift Yönlü

Tek mod ve Çok modlu

PC, UPC ve APC parlatma

Girişimsel parametreler

Hibrit patch-cordlar istek üzerine temin edilebilir

Fan çıkışı mevcut

Pigtail mevcut

Telcordia GR-326-CORE ile uyumlu

Ceket malzemesi: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

Ceket çapı: 0.9mm, 2.00mm veya 3.0mm

 

Uygulama:

 

Optik iletim ekipmanı bağlantısı

Optik iletim sisteminin ODF'si

CATV

Yüksek kaliteli grafik iletim ağı

Yüksek hızlı veri iletim ağı

Bilgisayar ağları

Telekomünikasyon ağları

 

Parametre birim LC / SC / ST / FC
SM (9/125) MM (50/125 veya 62,5 / 125)
PC UPC APC PC
Ekleme Kaybı dB ≤0.3 0.2 ≤0.3 ≤0.2
Geri dönüş kaybı dB 45 ≥50 ≥60 35
exchangeability dB ≤0.2
Tekrarlanabilirlik dB ≤0.2
dayanıklılık zaman >1000
Çalışma sıcaklığı ° C -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı ° C -45 ~ 85

Ürün parametreleri

 
Bağlayıcı Son A Fiber Optik Konektör
Son B LC veya SC, FC, ST ......
Kablo Çapı (mm) 4,0 mm / 7,0 mm / 8,0 mm
Ceket malzemesi TPU
Fiber Çekirdek 4,8,12 veya belirtilmiş
kip Tek mod Çok modlu
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Ekleme Kaybı (Maks. DB) 1.5 1.0
Geri Dönüş Kaybı (Min. DB) 50 35
Mekanik Özellikler fiş N1000N (ana kablo)
Priz N100N (Şube kabloları)
sınıf IP68
Çiftleşme zamanı 500 Dk
Dayanıklılık (Max.dB) 0.2
Reaptability (Max.dB) 0.5
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85

 
 

 
 LC UPC G652 G657 Fiber Optik Pigtail, OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optik Yama Kablosu 0

 

 
 

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)