Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı

Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı
Black Paintcoat Fiber Optic Patch Cables SMA 905 Connector IEC 60794 Approved
Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı

Büyük resim :  Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: SMA Fiber Optik Yama Kabloları
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10SETS
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Polybag ve karton
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 5000 adet

Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı

Açıklama
Kablo tipi: SMA Fiber Optik Yama Kabloları Konektörler: SMA Konnektörleri
Boya Kaplama Rengi: Siyah tip: SMA - SMA
Uygulama: Dış Mekan İletişimi Kablo çapı: 2.2mm
Viraj Yarıçapı: 30mm Çekirdek Malzeme: PMMA
Vurgulamak:

sm fiber optic cable

,

multimode patch cable

FTTH Fiber optik SMA 905 konnektör, SMA Fiber Optik Yama Kablolarına

 

 

I. Açıklama:

 

A patch cord is a fiber optic cable used to attach one device to another for signal routing. Yama kablosu, sinyal yönlendirmesi için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur. Normally, there are 4 types connector: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC… Normalde, 4 tip konnektör vardır: FC / SC / LC / ST .. 3 tip yüksük: PC, UPC, APC…

 

FC stands for Fixed Connection. FC, Sabit Bağlantı anlamına gelir. It is fixed by way of threaded barrel housing. Dişli kovan muhafazası ile sabitlenir. FC connectors are generally constructed with a metal housing and are nickel-plated. FC konnektörleri genellikle metal bir muhafaza ile yapılır ve nikel kaplamalıdır.

 

SC stands for Subscriber Connector- a general purpose push/pull style connector. SC, genel amaçlı bir itme / çekme stili konektör olan Abone Konektörü anlamına gelir. It is a square, snap-in connector latches with a simple push-pull motion and is keyed. Basit bir itme-çekme hareketine sahip kare, geçmeli konnektör mandallarıdır ve anahtarlıdır.

 

LC patch cord is a fiber optic cable used to attach one device to another for signal routing. LC patch kablosu, sinyal yönlendirmesi için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur. LC stands for Lucent Connector. LC, Lucent Connector'un kısaltmasıdır. It is a small form-factor fiber optic connector, half the size of the SC. SC'nin yarısı büyüklüğünde küçük bir form faktörü fiber optik konektördür.

 

ST stands for Straight Tip- a quick release bayonet style connector. ST, Düz Uç anlamına gelir - hızlı serbest bırakılan süngü stili bir konektör. ST connectors are cylindrical with twist lock coupling. ST konnektörleri, bükümlü kilit kaplinli silindiriktir. They are push-in and twist types Push-in ve büküm tipleridir

 

 

PC stands for Physical Contact.With the PC connector, the two fibers meet as they do with the flat connector, but the end faces are polished to be slightly curved or spherical. PC Fiziksel Temas anlamına gelir. PC konnektörü ile, iki fiber düz konektörle aynı şekilde birleşir, ancak uç yüzleri hafif kavisli veya küresel olacak şekilde parlatılmıştır. This eliminates the air gap and forces the fibers into contact Bu hava boşluğunu ortadan kaldırır ve lifleri temasa zorlar

 

UPC stands for Ultra Physical Contact.The end faces are given an extended polishing for a better surface finish. UPC, Ultra Fiziksel Temas anlamına gelir.Yüz yüzeylere daha iyi bir yüzey kalitesi için genişletilmiş parlatma verilir. These connectors are often used in digital, CATV, and telephony systems. Bu konektörler genellikle dijital, CATV ve telefon sistemlerinde kullanılır.

 

APC stands for Angled Physical Contact The end faces are still curved, but they're angled at an industry-standard eight degrees. APC Açılı Fiziksel Temas anlamına gelir Uç yüzler hala kavislidir, ancak endüstri standardı sekiz derecede açılıdır. This maintains a tight connection. Bu sıkı bir bağlantı sağlar. These connectors are preferred for CATV and analogue systems. Bu konektörler CATV ve analog sistemler için tercih edilir.

 

 

II. II. Features: Özellikleri:

 

IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, standart ile uyumlu.
Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
Yüksek yoğun bağlantı, kolay kullanım
Yüksek güvenilirlik ve istikrar
Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi

 

III. III. Application: Uygulama:


Test ekipmanları
FTTx + LAN
Optik fiber CATV
Optik iletişim sistemi
Telekomünikasyon

 

kip
SM
AA
Lehçe
UPC
APC
PC
Ekleme Kaybı
Tipik ≤0.2dB Maksimum ≤0.3dB
≤0.25dB
Geri dönüş kaybı
≥50dB
≥ 65dB
≥35dB
değiştirilebilirliği
≤0.2dB
Tekrarlanabilirlik
≤0.1dB
dayanıklılık
.20.2dB (1000 kez çiftleşme)
Çekme Dayanımı
> 10kg
Sıcaklık
.20.2dB (-40 + 85 100 saat sürdürür)
Nem
.20.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 saat)
 
Eşya yok. Bağlayıcı 1 Bağlayıcı 2 Çekirdek çapı Çekirdek tarzı Cablecolor uzunluk
ST-ST ST ST POF 980/1000 basit siyah veya özelleştirilmiş 1000 mm
SC-SC SC SC POF 980/1000 basit siyah veya özelleştirilmiş 1000 mm
FC-FC FC FC POF 980/1000 basit siyah veya özelleştirilmiş 1000 mm
LC-LC LC LC POF 980/1000 basit siyah veya özelleştirilmiş 1000 mm
SMA-SMA SMA SMA POF 980/1000 basit siyah veya özelleştirilmiş 1000 mm
SMI-SMI SMI SMI POF 980/1000 dubleks siyah veya özelleştirilmiş 1000 mm
TOCP 155 / F05 TOCP 155 / F05 TOCP 155 / F05 POF 980/1000 simpleks / dubleks siyah veya özelleştirilmiş 1000 mm
TOCP 255 / F07 TOCP 255 / F07 TOCP 255 / F07 POF 980/1000 dubleks siyah veya özelleştirilmiş 1000 mm
 

 Siyah Boya Kaplama Fiber Optik Bağlantı Kabloları SMA 905 Konektörü IEC 60794 Onaylandı 0
 

 
 

 

 
 

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Hicorpwell

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler