Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord
3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord
3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

Büyük resim :  3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: China
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model Number: 2 Cores SM Armoure Fiber Optic Patch Cord 3m/5m LC FC SC ST
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10sets
Fiyat: negotiation
Packaging Details: Max 100m/ per reel for 5.0 mm OD cable
Payment Terms: Western Union, L/C, T/T
Supply Ability: 5000pcs Per Week

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

Açıklama
Kablo tipi: 2 Çekirdek SM Armoure Fiber Optik Yama Kablosu Konektörler: Özelleştirilmiş veya FC Konnektörler
Boya Kaplama Rengi: Siyah Kablo Amaçlı: havacılık, hava, deniz, kara taşıtları, taktik ve hatta otomotiv ticari uygulamaları
uzunluk: Makara Başına. 100m -1000m Uygulama: Dış Mekan İletişimi
Elyaf Türü: G657A1 Bağlayıcı Tipi: LC, SC, FC
Ürün adı: Patch Cord Kablosu
Vurgulamak:

sm fiber optic cable

,

multimode patch cable

 

2 Çekirdek SM Armoure Fiber Optik Yama Kablosu Yama Kablosu 3m / 5m LC FC SC ST

 

 

Açıklama:

 

A patch cord is a fiber optic cable used to attach one device to another for signal routing. Yama kablosu, sinyal yönlendirmesi için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur. Normally, there are 4 types connector: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC… Normalde, 4 tip konnektör vardır: FC / SC / LC / ST .. 3 tip yüksük: PC, UPC, APC…

 

LC patch cord is a fiber optic cable used to attach one device to another for signal routing. LC patch kablosu, sinyal yönlendirmesi için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur. LC stands for Lucent Connector. LC, Lucent Connector'un kısaltmasıdır. It is a small form-factor fiber optic connector, half the size of the SC. SC'nin yarısı büyüklüğünde küçük bir form faktörü fiber optik konektördür.

 

ST stands for Straight Tip- a quick release bayonet style connector. ST, Düz Uç anlamına gelir - hızlı serbest bırakılan süngü stili bir konektör. ST connectors are cylindrical with twist lock coupling. ST konnektörleri, bükümlü kilit kaplinli silindiriktir. They are push-in and twist types Push-in ve büküm tipleridir

 

FC stands for Fixed Connection. FC, Sabit Bağlantı anlamına gelir. It is fixed by way of threaded barrel housing. Dişli kovan muhafazası ile sabitlenir. FC connectors are generally constructed with a metal housing and are nickel-plated. FC konnektörleri genellikle metal bir muhafaza ile yapılır ve nikel kaplamalıdır.

 

SC stands for Subscriber Connector- a general purpose push/pull style connector. SC, genel amaçlı bir itme / çekme stili konektör olan Abone Konektörü anlamına gelir. It is a square, snap-in connector latches with a simple push-pull motion and is keyed. Basit bir itme-çekme hareketine sahip kare, geçmeli konnektör mandallarıdır ve anahtarlıdır.

 

PC stands for Physical Contact.With the PC connector, the two fibers meet as they do with the flat connector, but the end faces are polished to be slightly curved or spherical. PC Fiziksel Temas anlamına gelir. PC konnektörü ile, iki fiber düz konektörle aynı şekilde birleşir, ancak uç yüzleri hafif kavisli veya küresel olacak şekilde parlatılır. This eliminates the air gap and forces the fibers into contact Bu hava boşluğunu ortadan kaldırır ve lifleri temasa zorlar

 

UPC stands for Ultra Physical Contact.The end faces are given an extended polishing for a better surface finish. UPC, Ultra Fiziksel Temas anlamına gelir. These connectors are often used in digital, CATV, and telephony systems. Bu konektörler genellikle dijital, CATV ve telefon sistemlerinde kullanılır.

 

APC stands for Angled Physical Contact The end faces are still curved, but they're angled at an industry-standard eight degrees. APC Açılı Fiziksel Temas anlamına gelir Son yüzler hala kavislidir, ancak endüstri standardı sekiz derecede açılıdır. This maintains a tight connection. Bu sıkı bir bağlantı sağlar. These connectors are preferred for CATV and analogue systems. Bu konektörler CATV ve analog sistemler için tercih edilir.

 

 

II. II. Features: Özellikleri:

 

IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, standart ile uyumlu.
Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
Yüksek yoğun bağlantı, kolay kullanım
Yüksek güvenilirlik ve istikrar
Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi

 

III. III. Application: Uygulama:


Test ekipmanları
FTTx + LAN
Optik fiber CATV
Optik iletişim sistemi
Telekomünikasyon

 

 

Parametre birim LC / SC / ST / FC
SM (9/125) MM (50/125 veya 62,5 / 125)
PC UPC APC PC
Ekleme Kaybı dB ≤0.3 0.2 ≤0.3 ≤0.2
Geri dönüş kaybı dB 45 ≥50 ≥60 35
exchangeability dB ≤0.2
Tekrarlanabilirlik dB ≤0.2
dayanıklılık zaman >1000
Çalışma sıcaklığı ° C -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı ° C -45 ~ 85

Ürün parametreleri

Bağlayıcı Son A Fiber Optik Konektör
Son B LC veya SC, FC, ST ......
Kablo Çapı (mm) 4,0 mm / 7,0 mm / 8,0 mm
Ceket malzemesi TPU
Fiber Çekirdek 4,8,12 veya belirtilmiş
kip Tek mod Çok modlu
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Ekleme Kaybı (Maks. DB) 1.5 1.0
Geri Dönüş Kaybı (Min. DB) 50 35
Mekanik Özellikler fiş N1000N (ana kablo)
Priz N100N (Şube kabloları)
sınıf IP68
Çiftleşme zamanı 500 Dk
Dayanıklılık (Max.dB) 0.2
Reaptability (Max.dB) 0.5
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85

 
 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 03m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 1

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Hicorpwell

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler