Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo

LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo
büyük.img.alt
LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo

Büyük resim :  LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: Fiber optik yama kablosu, LC / UPC, OM3 2F, MM Simplex fiber optik kablo
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10SETS
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton başına 200 adet
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 5000 adet

LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo

Açıklama
Kablo türü: Optik Fiber ara bağlantı kablosu, LC/ UPC , OM3, MM Simplex fiber optik kablo Konnektörler: Özelleştirilmiş veya SC UPC Konnektörleri
Renk: Mavi Kablo Amacı: havacılık, havadan, deniz, yer
Uzunluk: 1M , 3M,5M,10M,100M Başvuru: Dış Mekan İletişimi
Vurgulamak:

sm fiber optik kablo

,

fiber patch kablolar

Optik Fiber ara bağlantı kablosu ,LC/ UPC , OM3 2F, MM Simplex fiber optik kablo

 

Yüksek Kaliteli ve Uygun Maliyetli 9/125μm SM Breakout fiber patch kablosu

 

Yama Kabloları, fiber optik elektronikler için optik bağlantı sağlamak için kullanılır.Yama kablosunun kullanımı

 

veri merkezlerinde, kafa uçlarında, hücresel hub'larda fiber yamaları yönlendirmek için hızlı ve kolay bir yöntem sağlar

 

ve merkez ofisler.

 

Yama kablosu, gelen fiberleri birbirine bağlayan ara bağlantı veya çapraz bağlantı yolunda kullanılabilir.

 

elektronik ekipman ve fiber yolları içinde yama sağlanması.

 

Breakout fiber patch kablomuz, bina omurgası veya yatay dağıtım olarak kullanılabilir,

 

ve kontrolsüz veya zorlu bir ortamda çalışıyorlar.

 

Ürün bilgisi

 

lif sayısı 2 Fiber Modu 9/125μm
Bağlayıcı Tipi1 LC/PC Bağlayıcı Tipi2 LC/PC
Fiber Modu 9/125μm koparma uzunluğu 0,5m
dalga boyu 850/1310nm Ceket Malzemesi PVC/LSZH
Ekleme kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirlik ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40~75°C Depolama sıcaklığı -45~85°C

 

Geometrik Spesifikasyon (sadece test edilen 3D interferometre için)

 

Test öğeleri Konnektörler PC Uç Yüzü APC Uç Yüzü
Eğri yarıçapı SC/FC/ST 10~25 mm 5~12 mm
LC/MU 7~25 mm 5~15 mm
Apex Ofset 50 um
Fiber Küresel Yükseklik +/- 50 nm
Açısal Ofset ------ 8°± 0.2°

 

LC patch kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur.LC, Lucent Connector anlamına gelir.SC'nin yarısı büyüklüğünde, küçük bir form faktörlü fiber optik konektördür.
 

UPC, Ultra Fiziksel Temas anlamına gelir. Daha iyi bir yüzey kalitesi için uç yüzlere uzun bir cilalama yapılır.Bu konektörler genellikle dijital, CATV ve telefon sistemlerinde kullanılır.
 
APC, Açılı Fiziksel Temas anlamına gelir. Uç yüzler hala kavislidir, ancak endüstri standardı sekiz derecede açılıdırlar.Bu sıkı bir bağlantı sağlar.Bu konnektörler CATV ve analog sistemler için tercih edilmektedir.

 

 

Doğru Fiber Optik Kablo Tipi Nasıl Seçilir?

 

Not: OM4 ve OM3 fiber modunun farkı aşağıdaki gibidir


1. OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirildi ve 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin veriyor

 

550 Metreye kadar (OM3 ile 300M ile karşılaştırıldığında).


2. OM4 için etkili modsal bant genişliği, OM3'ün iki katından fazladır.


3. OM4 patch kablosu için 4700 MHz.km iken OM3 için 2000 MHz.km'dir.

 

atama Fiber Çapı (μm) Tip Hızlı Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
Tek mod 9/125 Tek mod 2000 Metre 1310nm'de 5km 1310nm'de 5km 1310nm'de 10km Yok

Yok

 

 

LC / UPC OM3 2F Fiber Optik Yama Kablosu, MM Simplex Fiber Optik Kablo 0

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler