Ana sayfa ÜrünlerÇıplak Fiber Optik

Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Atış Kutusu

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Atış Kutusu

Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Atış Kutusu
büyük.img.alt
Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Atış Kutusu Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Atış Kutusu Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Atış Kutusu Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Atış Kutusu

Büyük resim :  Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Atış Kutusu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: 1km Fiber Optik Açılış Kutusu
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10km
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart uzunluk: 2km / rulo (ihtiyaçlarınıza göre)
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Aylık 1000km

Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Atış Kutusu

Açıklama
Adı: Fiber optik fırlatma kutusu Boya Kat Rengi: Sarı
Amaç: Fiber Optik Koruma Kutusu 1310: 0.36-0.22 DB / Km
1550nm: 0.5-0.4 DB / Km Fiber: G652D, G657A
Sertifika: IEC 60794-2-10 / 11 Bağlayıcılar: İsteğinize göre eklenebilir, SC / LC / FC / ST vb
Vurgulamak:

bare fiber optic cable

,

Fiber optik kablo


Sarı Otdr Lansmanı Kutusu Halka Kutusu Kukla Fiber G.652D SM 1 km Fiber Optik Lansmanı Kutusu


OTDR'yi test altındaki bağlantıya bağlayan bir OTDR başlatma kablosu, yakın uçtaki bağlantının ekleme kaybını ve yansımasını açıklar.

Bir fiber halka hem bir fırlatma kablosu hem de bir alıcı kablo görevi görür.

OTDR Fırlatma Kabloları, bir lifin bütün link kaybını ölçmek için bir OTDR ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Bunlar ayrıca darbe bastırıcı kablolar, kabloların açılması, kabloların açılması, kabloların alınması veya fiber halkalar olarak da bilinir.

Özellikler

zayıflama @ 1310nm ≤0.35dB / km
@ 1550 ≤0.21dB / km
Zayıflama vs dalga boyu @ 1310nm 1285 ~ 1330nm ≤0.03dB / km
@ 1550 1525 ~ 1575nm ≤0.02dB / km


OTDR Fırlatma kabloları belirli konektörlerle eklenebilir,

FC-FC, SC-SC, FC-SC ST-ST vb. Gibi
Lütfen ihtiyacınız olan konektörler için gereksinimlerinizi bize gönderin.

Sipariş Bilgisi:

Parça No. Açıklama
Fiber BOX-SM05

SM G652D, 500M,
Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC,
FC / APC, LC / UPC, LC / APC isteğe bağlı

Fiber BOX-SM10

SM G652D, 1 KM,
Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC, LC / UPC, isteğe bağlı LC / APC

Fiber BOX-sm20

SM G652D, 2 KM,
Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC,
LC / UPC, LC / APC isteğe bağlı

Fiber BOX-MM05

MM (62.5 / 125um veya 50 / 125um), 500M,
Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı

Fiber BOX-MM10

MM (62.5 / 125um veya 50 / 125um), 1 KM,
Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı

Fiber BOX-MM20

MM (62.5 / 125um veya 50 / 125um), 2 KM,
Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı

Fiber BOX-SM705

SM G657A, 500M,
Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC,
LC / UPC, LC / APC isteğe bağlı

Fiber BOX-SM710

SM G657A, 1 KM,
Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC, LC / UPC, isteğe bağlı LC / APC

Fiber BOX-SM720

SM G657A, 2 KM,
Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC,
LC / UPC, LC / APC isteğe bağlı

Fiber BOX-OM305

OM3, 500M,
Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı

Fiber BOX-OM310

OM3, 1 KM,
Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı

Fiber BOX-OM320

OM3, 2 KM,
Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı



Ana Özellikler :

  • Ünitenin hemen hemen her ortama girmesini sağlayan su ve toz geçirmez;
  • kasa 2000 metreye kadar fiber içerebilir;

  • küçük hacimli, hafif (1kg) taşıması kolay;

  • mükemmel sızdırmazlık performansı

  • OTDR fırlatma kablosunu da rulo tipinde tedarik ediyoruz.

Standart paket

 
paket: kartonları tarafından

Fiber halka kutusu, her tür OTDR ile aşağıdaki gibi çalışabilir.

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)