Rm 604 Bldg 9 Yinxingyuan Güney Rd Nanshan Bölgesi 518054 Shenzhen Çin
Ana sayfa ÜrünlerÇıplak Fiber Optik

Beyaz Çıplak Optik Fiber SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

Beyaz Çıplak Optik Fiber SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    • White Bare Optical Fiber SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C
    • White Bare Optical Fiber SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C
    • White Bare Optical Fiber SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C
  • White Bare Optical Fiber SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: HICORPWELL
    Sertifika: IEC 60794-2-10/11
    Model numarası: SM Çıplak Optik Fiber

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1km
    Fiyat: negotiation
    Ambalaj bilgileri: Standart uzunluk: 2km / rulo (ihtiyaçlarınıza göre)
    Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
    Yetenek temini: Aylık 1000km
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Fiber türü: SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C Yalın Fiber Optik Boya Kat Rengi: Aqua, sarı, mavi Veya Diğerleri
    Kablo amaçlı: ODTR veya FO Kablosu 1310: 0.36-0.22 DB / Km
    1550nm: 0.5-0.4 DB / Km Fiber: G652D, G657A
    Sertifika: IEC 60794-2-10 / 11 Bağlayıcılar: İsteğinize göre eklenebilir, SC / LC / FC / ST vb

    SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C Yalın Fiber Optik

    OTDR Dummy fiber, bir fiberin tam link kaybını ölçmek için bir OTDR ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
    Bunlar ayrıca darbe bastırıcı kablolar, kablolar, kablolar, kablolar veya fiber halkalar olarak da bilinir.
    OTDR'yi test edilen bağlantıya bağlayan bir OTDR yapay fiber,
    yakın uçlu bağlantının ekleme kaybı ve yansımasını açıklar.

    Bir fiber halka hem bir fırlatma kablosu hem de bir alıcı kablo görevi görür.

    • G652 / G657 250um çıplak elyaf
    • Konektörler isteğinize göre eklenebilir, SC / LC / FC / ST vb
    • Standart uzunluk: 2km / rulo (ihtiyaçlarınıza göre)

    Parça No. Açıklama
    Fiber ROLL-SM10

    SM G652D, 1 KM,
    Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC, LC / UPC, isteğe bağlı LC / APC

    Fiber ROLL-sm20

    SM G652D, 2 KM,
    Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC
    LC / UPC, LC / APC isteğe bağlı

    Fiber ROLL-MM10

    MM (62.5 / 125um veya 50 / 125um), 1 KM,
    Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı

    Fiber ROLL-MM20

    MM (62.5 / 125um veya 50 / 125um), 2 KM,
    Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı

    Fiber ROLL-SM710

    SM G657A, 1 KM,
    Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC, LC / UPC, isteğe bağlı LC / APC

    Fiber ROLL-SM720

    SM G657A, 2 KM,
    Bağlayıcı; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC,
    LC / UPC, LC / APC isteğe bağlı

    Fiber ROLL-OM310

    OM3, 1 KM,
    Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı

    Fiber ROLL-OM320

    OM3, 2 KM,
    Bağlayıcı; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC isteğe bağlı



    Paket ağırlığı: 5kg / roll

    Teslimat uzunluğu: 20km / rulo


    Rulo Boyutları: 29x25x12cm

    Paket:


    1. Tepsi paketi
    2. Bireysel paket
    3. pp torba

    Shenzhen limanı

    Miktar (Kilometre) 1 - 100 101 - 3000 > 3000
    Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Gün saati) 7 14 Müzakere edilecek





    İletişim bilgileri
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    İlgili kişi: Hicorpwell

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler