Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot

CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot
CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot

Büyük resim :  CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: ISO9001;2015
Model numarası: Pigtail ile 1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: DFB Koaksiyel Paketi
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 500 adet

CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot

Açıklama
tip: Lazer diyot dalga boyu: 1270 ~ 1610nm
İzolasyon: 30dB lazer tipi: Fiber lazer
Ödeme: TT / PAYPAL Maks.: 15 (PD)
Uzunluk seçenekleri: 0.1 ~ 1m seçeneği Lif: SM 9/125
güç: 2mW paket: DFB Koaksiyel Paketi
Vurgulamak:

1550nm Fiber Coupled Laser Diode

,

30dB Fiber Coupled Laser Diode

,

2mw fiber coupled laser

CATV için Pigtail ile 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot

 

Pigtail ile 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot

 

KOAKSİYEL LAZER MODÜLÜ

 

1. Özellikler

FP & DFB Koaksiyel Paketleme

Yerleşik InGaAs / PIN monitörü

Yüksek güvenilirlik, Uzun çalışma ömrü

 

2. Uygulamalar

Optik Verici veya Tarih Sinyali

Analog Sinyalin Optik Vericisi

Optik Bidi Modülü ve Optik alıcı-vericiler

Test ekipmanı

 

3. Mutlak Maksimum Puanlar (Tc = 25)

Parametre Sembol Puanlar Birim
Çalışma Akımı Eğer (LD) Ith + 20 mA
Ters Volataj VR (LD) 2.0 V
Çalışma Akımı Eğer (PD) 2 mA
ters akım Vr (PD) 15 V
Çalışma sıcaklığı Topr -40 ~ + 85
Depolama sıcaklığı Tstg -40 ~ + 85
Kaynak sıcaklığı Tsld 260/10 / S

 

4. Optik ve Elektriksel Özellikler (Tc = 25)

 

Parametre Sembol Min. Tür Maks. Alan sayısı Birim Test Koşulu
Eşik Akımı Ith 4   15 mA CW
İleri Gerilim Vop   1.2 1.5 V CW, If = Iop
Optik Çıkış Gücü Pf 1   4 mW CW, If = Ith + 20mA
Merkez Dalgaboyu FP λc λc-20 λc λc + 20 nm λc = 1270 ~ 1650
DFB λc λc-10 λc λc + 10 nm
CWDM λc λc-3 λc λc + 3 nm
Yükselme / Düşme Süresi (10 ~ 90)% Tr / Tf     0.4 nS = Ith ise, Po = Pf (10-90)%
Akımı İzle Ben 100   1000 uA CW, P0 = Pf
Kapasite CPD   10 15 PF VRD= 5V
Karanlık Akım İD     1 nA VRD= 5V
Yan Mod Bastırma Rasyon SMSR 35 40   dB CW, Po = 5mW
İzolasyon ISO 30     dB  

 

Fiber güç tasarımı dışında müşteri ihtiyaçlarına göre;yan mod bastırma oranı yalnızca DFB Lazer Modülü için geçerlidir.

FP lazer dalga boyu aralığı ± 20nm;DFB lazer diyot dalgaboyu aralığı ± 10nm, CWDM lazer diyot dalgaboyu aralığı ± 3nm

 

Satın alma bilgileri HCW-XXX-XXXX-XXX Koaksiyel Paket lazer diyot

 

 

—X X X —X X X X —X X X
Paket Tipi Tip bağlayıcı

Paket

dizi

LD yazın Dalgaboyu güç

PD Conn

vektör pimi

Tarih oranı izolatör A&V ROHS
Lif Rec

P: lif

 

R: yuva

F: FC / UPC

S: SC / UPC

T: ST / PC

FA: FC / APC

SA: SC / APC

N: HAYIR

A: FC-1

B: FC-2

C: FC-3

D: SC

AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI

1: Tür 1

2: Tür 2

3: Tür 3

4: Tür 4

5: Tür 5

hayır: R

D: DFB LD

 

F: FP LD

31: 1310 nm

55: 1550 nm

51: 1510 nm

53: 1530 nm

57: 1570 nm

05: 0,5 mW

10: 1.0 mW

20: 2,0 mW

30: 3,0 mW

40: 4.0 mW

A: A yazın

B: B türü

C: C yazın

1: 1,25 Gb / sn

2: 2,5 Gb / sn

G: izolatör

 

HAYIR: hiçbir şey

R: ROHS geçmek

 

HAYIR: hiçbir şey

 

Parça numarası HCW-PFA2-F3110A-1GR'dir, lazer diyotu LD'nin FP dalga boyu 1310nm, pin çıkışı tip A, Güç 1mW anlamına gelir

 

FCAPC Koaksiyel 1550nm Fiber Optik Pigtail Lazer Di ...

 

CATV için 1310 / 1550nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot 0

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Hicorpwell

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)