Ana sayfa

Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Hicorpwell Technology co., Ltd 2013 yılında kuruldu Shenzhen bulunan, atölye alanı fazla 3000 metrekare.

 

Şirket, fiber patch cord, pigtail, su geçirmez konektörler, fiber optik hızlı konektör vb.Dahil olmak üzere çok çeşitli fiber optik ve bağlantı ürünlerinin Araştırma ve Geliştirme, Üretim ve Satışında ön plandadır.

 

Hicorpwell has developed relationship with a worldwide network of customers. Hicorpwell, dünya çapında bir müşteri ağı ile ilişki geliştirmiştir. The product offerings are designed to meet the most demanding requirements of clients and are sold primarily to Europe and North America. Ürün teklifleri müşterilerin en zorlu gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır ve öncelikle Avrupa ve Kuzey Amerika'ya satılmaktadır.Çin'de fiber optik iletişim endüstrilerinde profesyonel bir pozisyon olmuştur.

 

Yüksek teknolojili özel sektöre ait bir işletme olan Hicorpwell, yüksek kaliteli ürünleri ile sektörde dayanak noktası oluşturmuştur.

 

Hicorpwell üretim tesisleri Mart 2013'ten beri ISO 9001: 2000 tescillidir.

Teknoloji, ürün kalitesi ve müşteri hizmetlerinde liderlik geleneği, şirketin hızla büyümesini sağlamıştır.

Hicorpwell now has made solid progress. Hicorpwell şimdi sağlam bir ilerleme kaydetti. We continue to keep pace with the growing demand and to strive for excellence. Artan talebe ayak uydurmaya ve mükemmellik için çaba göstermeye devam ediyoruz.

Hicorpwell is comprised of a dedicated team of young and innovative professionals. Hicorpwell, genç ve yenilikçi profesyonellerden oluşan özel bir ekipten oluşur. The goal of designing and producing superior products keeps the company's competitive edge in the market place. Üstün ürünler tasarlama ve üretme hedefi şirketin pazarda rekabet gücünü korumaktadır. Today Hicorpwell is well recognized in fiber optic communication industry by worldwide clients. Bugün Hicorpwell, fiber optik iletişim endüstrisinde dünya çapındaki müşteriler tarafından iyi tanınmaktadır.

 

 

Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shenzhen Hicorpwell Technology co, Ltd 2013 yılında Shenzhen, atölye alanında fazla 5000 metrekare kurulmuştur. Çin'de fiber optik iletişim sektörlerinde profesyonel bir pozisyon olmuştur. Şirket, fiber patch cord, pigtail, su geçirmez konektörler, fiber optik hızlı konektör, vb. Dahil olmak üzere geniş bir yelpazede fiber optik ve bağlantı ürünlerinin AR-GE, Üretim ve Satış alanlarında lider konumdadır. Hicorpwell dünya çapında bir ağ ile ilişki geliştirmiştir. Müşterilerin Ürün teklifleri müşterilerin en zorlu gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış ve öncelikle Avrupa ve Kuzey Amerika'ya satılmaktadır.

Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : Hicorpwell

No. Çalışanları : 160~166

Yıllık satış : 3,000,000-5,000,000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar