Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo
SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

Büyük resim :  SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: SC APC ile SC UPC Konnektörlerine Ftth Drop Kablo
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Şeffaf çantada veya özelleştirilmiş
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 5000 adet

SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

Açıklama
Kablo tipi: 10m 30m 50m 100M FTTH Fiber Optik Bırak Kablo için SC UPC APC Konnektörleri Konektörler: SC APC veya SC UPC Konnektörleri
ad: Bırakma kablosu uzunluk: 10m,20m,30m,50m. 10m, 20m, 30m, 50m. 100M 100M
Renkler: Beyaz veya siyah Malzeme: LSZH, PVC
Çekirdek Sayısı: 1 Çekirdek, 2 Çekirdek, 4 Çekirdek Elyaf Türü: G652D, G657A1, G657A2, OS2
Vurgulamak:

FTTH Fiber Optic Drop Cable

,

SC APC Fiber Optic Drop Cable

,

SC UPC ftth drop cable

 

10m 30m 50m 100M FTTH Fiber Optik Bırak Kablo için SC UPC APC Konnektörleri

 

Fiber Optik Yama Kablosu, her iki ucunda konektörlerle kapatılmış bir fiber optik kablodur.

CATV'ye, bir optik anahtara veya diğer telekomünikasyon ekipmanına hızlı ve uygun bir şekilde bağlanır.

Optik vericiyi, alıcıyı ve terminal kutusunu bağlamak için kalın koruma katmanı kullanılır.

 

Açıklama

 

Optik fiber ünitesi merkezde konumlandırılmıştır.

İki kenara iki paralel Fiber Takviyeli Plastik (FRP) yerleştirilmiştir.

Daha sonra kablo siyah veya renkli LSZH veya PVC kılıf ile tamamlanır.

 

Dözellikleri

--- İki paralel FRP mukavemet elemanı, lifi korumak için iyi bir ezilme direnci performansı sağlar

--- Basit yapı, hafiflik ve yüksek uygulanabilirlik

--- Yeni oluk tasarımı, kolayca sıyrılır ve birleştirilir, kurulum ve bakımı basitleştirir

--- Özel düşük bükülme hassasiyetli fiber, yüksek bant genişliği sağlar

ve mükemmel iletişim iletim özelliği

 

 

Kablo Performansı

 

Elyaf Sayısı Elyaf stili Kablo ağırlığı (kg / km) Çekme Dayanımı (N) Ezilme Direnci (N) Bükülme yarıçapı
(D: kablo yarıçapı)
kısa dönem uzun vadeli kısa dönem Uzun vadeli statik dinamik
1 B1 9.2 ≥100 ≥60 ≥1000 ≥500 30D 60D
B1.3 30D 60D
B6a 15D 30D
B6b 10D 25G
2 B1 9.2 ≥100 ≥60 ≥1000 ≥500 30D 60 g
B1.3 30D 60D
B6a 15D 30D
B6b 10D 25G
4 B1 9.2 ≥100 ≥60 ≥1000 ≥500 30D 60D
B1.3 30D 60D
B6a 15D 30D
B6b 10D 25G

 

Diğer performans

 

1. Mukavemet üyesi: FRP veya çelik tel

2. Ceket: LSZH veya PVC

3. Uygulama: İç mekan kablolamasında kullanılan erişim ağı, FTTH kablosu (eve kadar fiber),

 

Ödeme

 

Ödeme şartları
1) Kabul edilen küçük sipariş, OEM, vb.
2) Sıradan teslim süresi: 5-10 günsipariş miktarına göre.
3)Deniz yoluyla gönderime hazır, DHL, Fedex, EMS, vb.ödemeyi alır almaz
4) Kabul etmek T / T% 100 ilerleme.Western Union, PayPal.
5)İthalat vergileri, vergiler ve harçlar ürün fiyatına veya nakliye ücretlerine dahil değildir.Bu masraflar alıcının sorumluluğundadır

 

Performans Özellikleri

 

Parametre
 
Şartname

 

FC / PC, FC / UPC, FC / APC, SC / PC, SC / UPC,

SC / APC, ST / PC, ST / UPC, ST / APC, MU / PC, MU / APC

LC / PC, LC / APC

 
Tek mod Çoklu mod
Ekleme kaybı (tipik) (dB) Tipik Değer 0,1 maksimum Değer 0,3 Tipik Değer 0,1 maksimum Değer 0,2
Geri dönüş kaybı (tipik) (dB) PC≥50, UPC≥55, APC≥60 36
Yinelenen (dB) ≤0.1
Değiştirilebilir (dB) ≤0,2
Ekler, kaç kez (zaman) çeker ≥1000
Çalışma sıcaklığı (° C) -25 ~ + 70 / -40 ~ + 80 / -40 ~ + 75

 

 

Optik bağlantı kablosu Sipariş Bilgileri

 

OFC Bağlantı Noktası 1 Bağlantı Noktası 2 Elyaf türü Kablo dış boyutu
Bağlayıcı türü Uç yüz tipi Bağlayıcı türü Uç yüz tipi (Φ)

 
FC, SC PC, UPC O: at kuyruğu, FC, SC O: helezon, PC, UPC S = G.625 09 = 0,9 mm
ST, LC APC ST, LC APC H = G.655 20 = 2,0 mm
MU
 
MU
 
M = Çoklu mod (50 / 125um) 30 = 3,0 mm 33 = 3,0 mm çift çekirdekli kablo

 

 

 

 
D = Çok Modlu (62.5 / 125um) 22 = 2.0 mm çift çekirdekli kablo

 

 

 

 

 
00 = müşteri Spec.

SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo 0

 

SC UPC SC APC 10m 30m 50m 100m FTTH Fiber Optik Bırak Kablo 1

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Hicorpwell

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler