Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail

1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail
1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail 1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail 1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail 1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail

Büyük resim :  1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: ISO9001;2015
Model numarası: Pigtail ile 1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: DFB Koaksiyel Paketi
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 500 adet

1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail

Açıklama
tip: Lazer diyot dalga boyu: 1270 ~ 1610nm
İzolasyon: 30dB lazer tipi: Fiber lazer
Ödeme: TT / PAYPAL Maks.: 15 (PD)
Uzunluk seçenekleri: 0.1 ~ 1m seçeneği Lif: SM 9/125
güç: 2mW paket: DFB Koaksiyel Paketi
Vurgulamak:

DFB 1310nm Fiber Optic Pigtail

,

2.5G Fiber Optic Pigtail

,

0.5mW Fiber Optic Pigtail

 

Pigtail ile 1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot

 

1. özellikler

 

DFB veya FP lazer diyot

Yerleşik InGaAs monitör

Yüksek güvenilirlik

Uzun kullanım ömrü

Lazer kaynağı sabit

Çeşitli konektörler

Çeşitli çıkış gücü (0.5mW ~ 10mW)

 

2. Uygulamalar

 

Veri sinyalinin optik vericisi

Analog sinyalin optik vericisi

Optik Bidi modülü ve optik alıcı

Test ekipmanı

Alıcı-verici modülü

Telekomünikasyon

 

 

3. Absoulte Maximun Derecelendirmeleri (Tc = 25 ℃)

 

Parametre Sembol Puanlar Birim
LD Çalışma Akımı Eğer (LD) Ith + 20 mA
LD Ters Gerilim VR (LD) 2.0 V
PD Çalışma Akımı Eğer (PD) 2 mA
PD Ters Gerilim Vr (PD) 15 V
Çalışma sıcaklığı Topr -40 ~ + 85
Depolama sıcaklığı Tstg -40 ~ + 85
Kaynak sıcaklığı Tsld 260/10 ℃ / S


4. Optik ve Elektriksel Özellikler (Tc = 25 ℃)

 

Parametre Sembol Min Tür Max Birim Test Koşulu
Eşik Akımı Ith 5   15 mA CW
İleri Gerilim Vop   1.1 1.6 V CW, If = Iop
Optik Çıkış Gücü Pp 0.2   5 mW CW, If = Ith + 20mA
Merkez Dalgaboyu λc λ-20 λ λ + 20 nm CW, P0 = Pf
λ-5 λ λ + 5
λ-3 λ λ + 3
Yükselme / Düşme Süresi (10 ~ 90)% Tr / Tf     0.4 nS = Ith ise, Po = Pf (10-90)%
Akımı İzle Ben 0.1   1 mA CW, P0 = Pf
Kapasite PD CPD   10 15 PF VRD = 5V
Karanlık Akım PD İD     1 nA VRD = 5V
Yan Mod Bastırma Rasyon SMSR 30 35   dB CW, Po = 5mW
İzolatör Iso 30     dB  

 

5, Sipariş bilgisi:

 

—X X X —X X X X —X X X
Pasckage Tip Bağlayıcı Çizme Malzemeler Dalgaboyu güç Toplu iğne Tarih oranı İzolatör ROHS
Domuz kuyruğu Rec

P: at kuyruğu lifi

R: yuva

F: FC / UPC

FA: FC / APC

S: SC / UPC

SA: SC / APC

T: ST / UPC

N: HAYIR

A: FC-1

B: FC-2

C: FC-3

D: SC

AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI

F: LC

1: tür 1

2: tür 2

3: tür 3

4: 4 yazın

5: tür 5

N: Rec

D: DFB

F: FP

3: 1310 nm

5: 1550 nm

27: 1270 nm

51: 1510 nm

...

61: 1610 nm

05: 0,5 mW

10: 1.0 mW

...

80: 8,0 mW

A: A yazın

B: B türü

C: C yazın

1: 1,25 G

2: 2.5G

3: 3G

...

10: 10G

G: İzolatör

DG: Çift aşamalı izolatör

Hayır hayır

R: Rohs'u Geç
 

 

HCW-PFA2-F3110A-1GR gibi, Bu şu anlama gelir: HCWhicropwell markasıdır, LD Lazer diyot anlamına gelir,

P at kuyruğu lifi anlamına gelir, FA FC / APC konektörü anlamına gelir, 2 tip 2 önyükleme anlamına gelir, F FP lazer diyodu anlamına gelir,

31 1310nm anlamına gelir, 10 1.0mW anlamına gelir, Bir A tipi pin ataması anlamına gelir,

1GR izolatör ile 1.25G ve ROHS'yi geçti anlamına gelir.

 

1310nm 2.5G DFB Analog Lazer Diyot Fiber Optik Pigtail 0

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Hicorpwell

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)