Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot

Sertifika
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Ben sohbet şimdi

SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot

SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot
büyük.img.alt
SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot

Büyük resim :  SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HICORPWELL
Sertifika: ISO9001;2015
Model numarası: 1310nm 2.5G FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: DFB Koaksiyel Paketi
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 2000 adet

SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot

Açıklama
Tip: 1310 nm FP & DFB Koaksiyel Lazer Diyot dalga boyu: 1310 mil
İzolasyon (ISO): 30dB Lazer: DFB ve FP
Max. Maks. Reverse Voltage ters akım: 15(PD) İleri Gerilim: Tip:1.1mA Maks:1.6mA
Güç çıkış aralığı: 5.0MW (CW FP), 10mW (CW DFB) paket: 1310 FP & DFB Koaksiyel Paket
Modülasyon Bant Genişliği (FP): 1.25-2.5 GHz (2mW) Modülasyon Bant Genişliği (DFB): .25-4.25 GHz (2mW)
Vurgulamak:

1310nm Koaksiyel Lazer Diyot

,

2.5GHz DFB Koaksiyel Lazer Diyot

,

1310nm DFB Lazer Diyot

SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9 /125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot

 

 

Bu lazer diyotlar, 2011/65/EU sayılı Avrupa Birliği Direktifi ile tamamen uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir –
Elektrikli ve Elektronik ekipmanlarda belirli Tehlikeli Maddelerin (RoHS) kullanımının kısıtlanması.

Fiber uzunluğunu ve 1m, SM fiber gibi fiber türünü özelleştirebilir veya ayrıca 1.5M 62.5/125 MM fiber seçebilirsiniz.

 

1, Mutlak Maksimum Derecelendirmeler (Tc=25)

 

Parametre Sembol Derecelendirmeler Birim
Çalışma Akımı eğer(LD) i+20 mA
Ters Voltaj VR(LD) 2.0 V
Çalışma Akımı eğer(PD) 2 mA
ters akım VR(PD) 15 V
Çalışma sıcaklığı Topr -40~+85
Depolama sıcaklığı tstg -40~+85
Kaynak sıcaklığı Tsld 260/10 /S

 

2. Optik ve Elektriksel Özellikler (Tc=25)

 

Parametre Sembol Min. Tip Maks. Birim Test Koşulu
Eşik Akımı ben 4   15 mA CW
İleri Gerilim vap   1.2 1.5 V CW, If=Iop
Optik Çıkış Gücü Pf 1   4 mW CW, If=Ith+20mA
Merkez Dalga Boyu FP λc λc-20 λc λc+20 nm λc=1270~1650
DFB λc λc-10 λc λc+10 nm
CWDM λc λc-3 λc λc+3 nm
Yükselme/Düşme Süresi(10~90)% Tr/Tf     0,4 nS If=Ith,Po=Pf(10-90)%
İzleme Akımı Ben 100   1000 uA CW,P0 = Pf
kapasitans CPD   10 15 PF VRD=5V
Karanlık Akım İD     1 nA VRD=5V
Yan Mod Bastırma Oranı SMSR 35 40   dB CW,Po=5mW
İzolasyon ISO 30     dB  

 

Fiber-güç tasarımı dışında müşteri gereksinimlerine göre;yan mod bastırma oranı yalnızca DFB Lazer Modülü için geçerlidir.

 

FP lazer dalga boyu aralığı ±20nm;DFB lazer diyot dalga boyu aralığı ±10nm, CWDM lazer diyot dalga boyu aralığı ±3nm

 

3. Özellikler

 

FP & DFB Koaksiyel Paketleme

Dahili InGaAs/PIN monitörü

Yüksek güvenilirlik, Uzun çalışma ömrü

 

4. Uygulamalar

 

Optik Verici veya Tarih Sinyali

Analog Sinyalin Optik Vericisi

Optik Bidi Modülü ve Optik alıcı-vericiler

Test ekipmanı

 

5. LD Pim Tayini

 

SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot 0

 

6. Satın alma bilgileri LD-XXX-XXXX-XXX Koaksiyel Paket lazer diyot

 

 

-X x x -X x x x -X x x
Paket Tipi Tip bağlayıcı

paket

dizi

LD yazın dalga boyu güç

PD Bağlantısı

vektör pimi

Tarih oranı izolatör A&V ROHS
Lif Kayıt

P: lif

 

R:hazne

F:FC/UPC

S:SC/UPC

T:ST/PC

FA:FC/APC

SA:SC/APC

N:HAYIR

C:FC-1

B:FC-2

C:FC-3

D: SC

AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI

1:Tip 1

2:Tip 2

3:Tip 3

4: Tip 4

5:Tip 5

hayır: R

D:DFB LD

 

F:FP LD

31:1310nm

55:1550nm

51:1510nm

53:1530nm

57:1570nm

05:0.5mW

10:1.0mW

20:2.0mW

30:3.0mW

40:4.0mW

A:tip A

B: B tipi

C: C tipi

1:1,25Gb/sn

2:2,5 Gb/sn

G: izolatör

 

HAYIR:hiçbir şey

R: ROHS'yi geç

 

HAYIR:hiçbir şey

 

Parça numarası PFA2-F3110A-1GR'dir, Bu, laset diyotun FP dalga boyunun LD olduğu anlamına gelir 1310nm, pin çıkışı A tipidir, Güç 1mW'dir.

 

SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot 1

 

SC /FC/LC APC Fiber Optik Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP ve DFB Koaksiyel Lazer Diyot 2

İletişim bilgileri
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)